Aktualności

Zapraszamy do udziału w praktycznych warsztatach poświęconych konstruowaniu podstawowej logiki projektów LIFE

24-04-2019, 09:32
Logo LIFE

NFOŚiGW w dniu 21 maja 2019 r. zaprasza do udziału w warsztatach poświęconych przygotowaniu podstawowej logiki projektów LIFE. Warsztaty organizowane są dla osób reprezentujących podmioty planujące złożenie wniosku do Programu LIFE w tej perspektywie. Osobom biorącym udział w warsztatach polecamy wzięcie udziału we wcześniejszym szkoleniu dotyczącym przygotowania wniosków o dofinansowanie projektów Programu LIFE w dniach 7 lub 8 lub 10 maja 2019 r., w zależności od obszaru zainteresowania.

Warsztaty będą składać się z dwóch części. Pierwszą będzie wykład, a drugą praca w grupach w konkretnych obszarach tematycznych (patrz tabela poniżej).

Zapisy na warsztaty wymagają deklaracji ze strony uczestników, w którym obszarze tematycznym chcieliby pracować. Przewidujemy pracę nad następującymi tematami.

L.p. Obszar tematyczny
1. Ochrona przyrody – Aktywna ochrona
2. Ochrona przyrody - Projekt informacyjny
3. Powietrze - Projekt innowacyjny
4. Powietrze -  Projekt informacyjny
5. Odpady i Gospodarka o obiegu zamkniętym -  Projekt innowacyjny
6. Odpady i Gospodarka o obiegu zamkniętym -   Projekt informacyjny
7. Woda -  Projekt innowacyjny
8. Woda -  Projekt informacyjny

 

Warsztaty rozpoczną się o godz. 10.00 w siedzibie NFOŚiGW w Warszawie, ul. Konstruktorska 3a, sala 105. Rejestracja uczestników trwa od godz. 9.30.

Zgłoszenia na warsztaty można dokonać jedynie poprzez wypełnienie elektronicznego formularza (poniżej) do dnia 17 maja do godz. 13.00.

O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona (dotyczy to poszczególnych grup w obszarach tematycznych). W przypadku dużego zainteresowania warsztatami rozważana jest również organizacja dodatkowego warsztatu w dniu 23 maja 2019 r.

 Formularz rejestracyjny (W związku z wyczerpaniem limitu miejsc zapisy na warsztaty zostały zakończone 14 maja o godz. 10.00)

Dojazd z Dworca Centralnego – tramwajem nr 17 lub 41 do przystanku Konstruktorska lub metrem linią M1 do stacji Wierzbno i tramwajem nr 31 lub 18 do przystanku Konstruktorska. Obok siedziby NFOŚiGW znajduje się płatny parking (przy ulicy Konstruktorskiej).

 

.

powrót
do góry